Září 2012

Den české státnosti

28. září 2012 v 18:27 | Becca |  •Diary•
Upřímě řečeno, je mi jedno co se slaví, hlavně že je volno. :'D Prostě jsem dneska byla tak líná, že se mi nechtělo psát ani na blog. Ale vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že tu byli jen čtyři lidi, něco jsem plácat musela. Pracuju na další povídce, ale nevím, kdy ji přidám. Píšu do toho ještě nějakou esej a knihu. :/ Sochází mi nápady, budu si muset rozšířit slovní zásobu. Dneska bylo hezky, takže jsem nemusela lenošit doma, ale mohla jsem lenošit venku. A to u sousedů na terase, protože nejsou doma a hezky tam svítí. To je vychcanost, že? :'DD Ségra zkouší chodit na podpatcích, ku podivu ještě nezničila ani jedny boty. :O Nic hrozného se snad stát nemůže, maximálně si vyvrtne kotník. A co vy o prodlouženém víkendu? :)

Bravíčko! :)

27. září 2012 v 18:32 | Becca |  •Diary•
Tak, zrovna dneska jsem si koupila po dlouhé době BRAVO! A to z důvodu, že tam je plakát PARAMORE. Moc tam ty články nikdy nečtu a kupuji ho, jen když je tam něco, co mě fakt zajímá. A tento plakát opravdu zajímal ten kousek nepolepené zdi v mém pokoji. :'DD Jináč je tam samozřejmě nějaká ta Selena a Bieber, jako obvykle... :)
Tak co, už ho máte?

Ovečka PNG

26. září 2012 v 14:39 | Becca |  •Grafika•
Tak, je tu další PNG :D Líbí?

Je mi to jedno, aneb, sedí prase na terase...

26. září 2012 v 14:20 | Becca |  •Téma týdne•
Ach, tak to se mi líbí. K tomuto tématu se toho dá napsat opravdu hodně. Jedno je totiž skoro všechno. Už to ani jinak být nemůže, protože bych se musela zbláznit. Je mi jendo, že mi moje máti strká špinavé ponožky pořád zpátky do šuplíku, jen proto, že se jen tak povalovaly na koberci. Je mi jedno že jsem k vánocům nedotala lunapark, protože mi tehdá bylo oznámeno, že to si můžou dovolit jen bohatí lidi a my ne. Byla jsem horzně naštvaná, že jsem ho nedostala, protože to byl můj velký sen, vlastnit takový lunapark. Vždycky jsem si říkala, kolik na tom vydělám atd.. Bylo mi šest, jen tak pro informaci. Toš to víte, moje inteligence nikdy nebyla valná. No, tak dál..je mi jedno, že na mě spolužák na obědě neustále vylívá polévku a vždycky řekne jen "promiň, vůbec jsem tě neviděl!" To určitě, sahá mi zrovna po krk, což je příhodné, protože po dnešku ho mám fakt po krk! Už je mi taky jedno, že jsem v létě byla na brigádě s pocitem, že si vydělám nějaké money. Nakonec se totiž zjistilo, že je to nějaká dobročinná akce pro charitu a kamarád, kterého jsem tam zatáhla se semnou od té doby nebaví. Chjo.. život je pes. A aby toho nebylo málo, už je mi taky jedno, na jakou střední se dostanu, sbohem mé vysněné gymnázium, asi se nikdy neuvidíme! S vynaložením veškerého úsilí, jsem se rozhodla, že je mi taky jedno, že asi dostanu tu pětku z matiky, protože už mi to víc než jedno být nemůže. Kdo si má ty kraviny u smradlavejch ponožek asi pamatovat? Hubbf...musím se vydýchat. Je mi apsolutně jedno, možná si to jen nalhávám, že se mi pořát seká počítač a že zítra píšu písemku z fyziky při čemž se dozvím, že jsem o další krok dál od šance, dostat se na gympl. JE MI JEDNO ŽE SI TO SOUSEDOVIC PRASE SEDÍ JEN TAK NA TERASE A ANI SE NEHNE, ŽE BY MI ŘEKLO ÚKOLY, KDYŽ JSEM NEBYLA TÝDEN VE ŠKOLE!! Poradím si sama, jasně!
A teď mě prosím omluvte, musím si vzít čokoládu na posílení nervů, chce se mi umřít když to teď vidím všechno vypsané před očima. Nyní jste se seznámili s mým depresivním životem a můžete přestat pochybovat o mé absolutní blbosti a růžových brýlích které mám furt na nose a jen nerada se vracím do reality.
PS: Koukněte prosím na moje povídky, moc by mě potěšil koment... :)

3.Kapitola - Setkání s neznámým

26. září 2012 v 14:14 | Becca |  •Povídky•
V poslední povídce to pro mě bylo s komentářema zklamání. Snad to teď už bude lepší. Zas je to tak trochu o ničem, ale nebojte, něco začíná. :D

Neočekávejte že vám budou kantoři vykládat o jejich praxi

26. září 2012 v 14:06 | Becca |  •Diary•
Nikdo nemá ve třídě takové ignoranty, to jen já jsem ta zatracená výjmka. Kdo by se asi ptal paní učitelky, jestli mu bude povídat o svém sexuálním životě? :P No jasně, můj spolusedící. Takže, právě tak se dneska učitelky zeptal a ona na to naštvaně: "Neočekávejte že vám budou kantoři vykládat o jejich praxi." Za jistých okolností by mi to bylo úplně jedno, ale ne, když toho vola posadí vedle mě a učitelka se pak na mě celou hodinu dívá, jako bych snad na to měla podíl. Když skončila hodina, řekla jsem mu, že je to pěkný idiot a ku podivu ho to začalo mrzet, přesto, že jsem na něj tuto poznámku vyvalila zrovna já, kterou ze srdce nesnáší. :P Divnej den. Mno nic, jdu přidat další kapču k povídce a chystám se na nový layek.. :)

Ke štěstí stačí jen málo!

24. září 2012 v 18:19 | Becca |  •Diary•
Éééh makaréna! Já sem ale tak šťastná *fňuk* Dneska jsem došla po týdnu do školy a uzřela jsem znvu své nesnesitelné, praštěné a šílené kamarády. Měli jsme osm hodin a v každé z nich, teda kromě hodinovky jsme psali písemku. To fakt nevím, proč jsem tak šťastná! :D Rozhodně, mám jedničku z čejáku a dějáku a v přírazu mi učitelka řekla, že sice nemám právo zabíjet, ale mám právo zřídit... :'DD Z toho vyplívá, že jsem uprostřed hodiny zmlátila spolužáka a jí to vůbec nevadilo. Ale tak jako, není mi ho líto, to ON si začal. :D V naší třídě je to někdy jako ve školce. Všichni po sobě něším házíme, většinou je to balíček kapesníků nasáklý vodou. To jsou pak na zdi všude šmouhy a rožmočený nátěr. Nedávno zase jiný kamarád vrazil židlí do zdi tak, že se uštíp velký kus omítky. Máme to tam ale veselý... Tak, to bylo něco rozptýlení, sice tuším, že z těch zbylích písemek moc dobrých známek nebude, ale có.. O_o
Jo, ještě něco.. jsem sice trochu opožděná, ale nevyšel mi čas to sem majznout! Chci říct JuuuCHůů Uááá! One Direction a jejich oficiální videoklip k písničce LWWY!! :*

2.Kapitola - Setkání s neznámým

23. září 2012 v 12:09 | Becca |  •Povídky•
Jsem tu s druhou povídkou a jsem moc vděčná za komentíky v minulé. Nečekala jsem jich moc, ale aspoň ze dva, to se mi splnilo. :D Zase by mě potěšily komenty. Tahle povídka je krátká a spíš taková o ničem, ale chtěla jsem říct, že tady jde hlavně o začátek zápletky celé povídky. Tak přeju příjemné počteníčko! :)

1.Kapitola - Setkání s neznámým

22. září 2012 v 14:35 | Becca |  •Povídky•
Kašlu vám na ankety lidi, zjistila jsem, že mě začalo bavit psát povídky. :) Prosím, povzbuďte mě aspoň malým komentíkem..Hmm? :D Jsem teď ve vydařené náladě, tak se mě to nesnažte pokazit.. :D Povídky si vymýšlím, nikdy jsem se nechytala na používání postav z knížek... Jen mě to baví číst, když to píše někdo jiný :D

Jak zvíšit návštěvnost blogu...

21. září 2012 v 17:42 | Becca |  •Návody•
Takže, rada, deset tipů na zvýšení návštěvnosti. Nevým do kdy je záruka, nic nezaručuju, nezabijte mě.. :D
1) Přidávej hodně článků- Asi moje nejlepší rada, kterou můžu dát. Mít orginální a bláznivé nápady, bujnou fantazii a smysl pro humor. Pokud teda zrovna nejste ten zalezlý truchlící člověk, který sedí v koutě, nesnažíc se o nic jiného než se litovat a pak píše na blogy články jako, "Co je to za život? Jdu se oběsit."Nebo, "všechno mě štve, hledám smysl života, nemá to cenu." Snažte se být aspoň ze začátku co nejaktivnější a přidávat hodně článků.

2) Autorský blog - Takovéto blogy jsou velmi úspěšné, když píšete z hlavy každý to rád čte, protože se to jinde nevidí. Když budete obcházet blogy a kopírovat, budou pak na vás zdola křičet komentáře, "ukradlas mi článek. NEČTĚTE TO JE TO KRAVKA!" A to byla ještě ta lepší fráze.. :D Nikomu jistě nebude vadit když zkopírujete článek a uvede zdroj, ovšem uvědomte si, že tím onomu člověku uděláte reklamu, lidi co příjdou na váš blog si řeknou, že je to hezky na psaný a rychle se přesunou jinam.

3) Přidávej hlavně aktuální témata - Tenhle názor nezastávám, ovšem že kdyby se stalo, že by na zem přiletěli ufoni, něco bych plácla. Ale jinak píšu vyloženě jen o tom, o čem chci. Představte si, že by jste obcházeli blogy a na všech by bylo to samé, protože by to bylo "aktuální."

4) Piš hodně komentářů - Komenty každého potěší a budou vám to oplácet, někteří. :'D Někteří si zas jen řeknou, mám koment, on ho nepotřebuje. Rozhodně nepište hnusné komentáře, váš blog je sice potom hodně navštěvovaný, ale lidé tam chodí jenom proto, aby vám vrátili blbé a trapné nadávky...Vsadím se, že aspoň jeden z vás už se setkal s tímhle
Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!
Nějaký retardovyný člověk tohle píše na každý druhý blog a potom má návštěvnosti habaděj.
http://yuripovidky.blog.cz/ No koukejte na to, vrchol debilnosti!
5) Buď orginální - Áha, tohle můžete MAXIMÁLNĚ skoušet. Já jsem vždycky štěstím bez sebe když si myslím, že jsem vymyslela něco nového, něco orginálního a potom, PUF! Poslední naděje zmizí v obláčku bílého dýmu.
6) Zveřejňuj soutěže a bleskovky - Tohle mi příjde docela absurdní, protože já to s mnoha mými minulými blogy zkoušela a bylo z toho úplné.. však víte co. Když nemáte vysokou návštěvnost, všichni to obejdou a jdou na nějaký víc cool blog, který denně navštíví osmdesát lidí... :D

7) Napiš na blog podobný text - Například: Mám ráda MP3 download zdarma, nebo MP3 download free. Taky mám ráda různé skupiny, zpěváky a zpěvačky. Třeba One Republic, Paramore, Muse, Avril Lavigne... ě osobně to příjde, divné a trapné, ale jak se na to cítíte vy. To potom blog ztrácí na již zmíněné orginálnosti.

8) Design, přezdívka, adresa blogu - Ne každý se chytí na hezký dess, ale rozhodně se mu pak na blogu pohodlněji brouzdá, je to přehledné a hezké. Já například jsem narazila na jednoho blogera, který si dal černé pozadí a nechal k tomu černé taky písmo. Co dodat? Idiot. Také přezdívka by měla být orginální. Pardon těm, které zrovna teď urazím, ale nesnáším přezdívky jako je "Kačulinka, Haňulinka, Kajuška" a takové ty jména těch pipin z "růžových blogů."
Neříkám že zaručeně nemůžou dobře psát, ale většinou ty blogy radši nerozklikávám. Potom je tu dobře zapamatovatelná adresa, to já nemám. :D Než jsem blog založila, moc jsem nad tím neuvažovala. I když, většina těch dobrých adres je na blog.cz už zabraná.

9) Napiš článek "Jak si zvýšit návštěvnost" - Jo to beru, to teď dělám. :DD Hledá to hodně lidí, ale tyhle články se zobrazují na první stránce vyhledávače google zas a těm jedinečný velmi navštěvovaným blogům. Moc lidí nezabrousí dál, takže je to mnohdy v háji.

10) Udělej si reklamu - Reklama neznamená, "lez všem do prdele,"to znamená, chovej se decentně, tak, aby tě měli všichni rádi. Občas napiš nějaký komentář, K ČLÁNKU, ne jako jedna z těch růžovejch, co napsala k tématu týdne úplně jiný článek a pak jí všichni akorát nadávali. Tomu se říká vychcanost ke zvýšení návštěvnosti.

Další den doma...

20. září 2012 v 18:03 | Becca |  •Diary•
Stává se z toho tak trochu stereotip... :D Bejt furt nemocná. Doufám, že v pondělí už poběžím do školy. Lidí, pište nějaké názory k těm layům, to vůbec nevím, jestli se zlepšuju nebo né. :( Pak mám z toho depresi a nevím jak mám ten další zpachtit. JPGéčka se aspoň trošku líbily. Navíc, když vám dotoho ječí desetiletý spratek... Prosím prosím prosím PUSŤ MĚ NA POČÍTAČ! :// Neznáte nějaký antisprej proti sourozencům? :D Asi ju budu muset pustit, jinak mě zastřelí! Blbka.

Layout s Katy Perry

20. září 2012 v 11:26 | Becca |  •Grafika•
Ahoj, ahoj! :D Mám tu další Free layout..Je mi upřímě jedno že moc lidí nemá zájem, jsou mnohem lepší Grafici, nebo jak se tomu nadává, než já. Layek je tentokrát s Katy, mě se celkem líbí.. :)

Soundrack Eclipse

19. září 2012 v 11:20 | Becca
Takže, to jsou všechny písničky, které obsahuje třetí díl Twilight ságy, Zatmění. Příjemný poslech. :)
1. Metric -"Eclipse (All Yours)"
2. Muse -"Neutron Star Collision (Love Is Forever)"
3. The Bravery -"Ours"
4. Florence + The Machine -"Heavy in Your Arms"
5. Sia -"My Love"
6. Fanfarlo -"Atlas"
7. The Black Keys -"Chop and Change"
8. The Dead Weather -"Rolling In on a Burning Tire"
9. Beck and Bat For Lashes -"Let's Get Lost"
10. Vampire Weekend -"Jonathan Low"
11. UNKLE -"With You in My Head (featuring The Black Angels)"
12. Eastern Conference Champions -"A Million Miles an Hour"
13. Band Of Horses -"Life on Earth"
14. Cee-Lo Green -"What Part of Forever"
15. Howard Shore -"Jacob's Theme"

Skončila jsem

19. září 2012 v 10:46 | Becca |  •Diary•
Proč já? Proč zrovna já? A proč zrovna když já nejsem veškole, musí se to všechno odehrát? Tak abyste rozumněli, nejsem žádná drbna a nebo něco pdobného, já nedrbám, jenom drby sháním. Takže mě hrozně štve, když mi kamarádka na Fb napíše: "Cóó? Ty ještě nevíš že oni se rozešli?" No u smradlavejch ponožek, jak to mám asi tak zvědít? :'DD Moje drahá máti mi oznámila, že do školy můžu jít až v pondělí, tzn.
•Prošvihnu všechny vstupní prověrky (které pak budu muset mimochodem dopisovat)
•Všechny drby
•Všechny kalby
•A vůbec, prošvihnu hnusný obědy (což zas tak moc nevadí), čmárání po lavicích, házení svačiny z okna...
Né, že by mě to všecko tak hrozně mrzelo, ale stačilo by do úterka a konec. Co nadělám, holt, budu se muset začít šprtat.
CO JSEM KOMU UDĚLALA?

Free Lay 2

18. září 2012 v 17:05 | Becca |  •Grafika•
Juchů, začíná mě to jít co říkáte? :) Kdo ho bude chtět, napiště prosím do komentů..

Laye..

18. září 2012 v 15:29 | Becca
Dělám laye-dessy na přání. Takže napište..
1.S čím layek chcete
2.Jaká barva
3.A pokud ho budete chtít nastavit, tak taky heslo

Pravda...

18. září 2012 v 10:59 | Becca
Musela jsem to sem dát, páč mě to fakt dostalo! :D A je to více, méně pravda. I když, když se zhulíš do bezvědomí, taky toho není moc k vidění, možná marťani, duchové a bílé myšky. :'D

A jó, víly potěší...;)

17. září 2012 v 18:55 | Becca |  •Téma týdne•
Já věřím na víly. Věřím na hodně blbostí, jsem asi trochu ulítlá, ale zatím si toho nikdo moc nevšímá. Víra je smyslem života, každý člověk, ať už si to přizná, nebo ne, musí v něco věřit. Někteří celý život pátrají po tom, v co vlastně věří, ale nikdy to nenaleznou. Já třeba věřím v Boha, nestydím se to sem tak napsat, prostě ano, věřím a ta víra mě posiluje. Přidávám k tomu ještě mnoho dalších věcí ve které věřím, třeba skřítci a další různá mýtická stvoření. A jsme u toho, lidé si už od pradávných časů vymýšleli různé bohy, když ještě neznali fyziku a divili se něčemu, co objevili a co je pro nás teď už normální. Modlili se k Bohu úrody, k Bohu slunce, vláhy a stěstí. Když jsem byla malá, hrála jsem si s barevnými světýlky na vánoční stromeček rozostřovala zrak a představovala si, že jsou to opravdové víly a já jsem jednou z nich. Paravdou je, že jsem z toho pořád ještě úplně nevyrostla, někdy se přistihnu, že při vyučování hledím někam do neurčita a jsem ve svém světě. V mém magiclandu, který znám jenom já a jehož obyvatelé mne nikdy nezradily a vždy mi budou dobrými přáteli. Každý má svůj magicland, každý by chtěl zůstat dítětem... ;)

Affska

17. září 2012 v 13:43 | Becca
Tak jó, už jsem sa rozhodnula! Nabírám affs, jestli o to bude někdo stát. :D
Napište, blog, přesdívku a kdo bude chtít, tak nějakej obrázek, dám ho do ikonky :D Tak zatím..

Free Lay

17. září 2012 v 12:57 | Becca |  •Grafika•
Takže, zkusila jsem layek. Moc se mi nelíbí, tak ho nebudu strkat na vzhled a dám ho jako free. :D